مهم ترین دلیل ریجکت ویزای شینگن ایتالیا و روش رفع آن

مهم ترین دلیل ریجکت ویزای شینگن ایتالیا و روش رفع آن

در اغلب مواقع دلیل عمده ی ریجکت ویزای شینگن ایتالیا از انواع ویزاهای کوتاه مدت بدین شرح است: «اطلاعات ارائه شده در رابطه با هدف از سفر و شرایط و مکان مورد اقامت در نظر گرفته شده، توجیه پذیر نیست».
اگر شما نیز متقاضی ویزای شینگن ایتالیا بوده اید و در نامه رفیوزی خود دلیل ریجکت ویزای شینگن ایتالیا، عدم وجود برنامه سفر مستند شده و یا عدم مشخص بودن مکان مورد اقامت در حین سفر در ایتالیا ذکر شده است و شما نمی دانید کجای کار مشکل دارد؛ با ما همراه باشید تا چگونگی رفع این دلیل ریجکت ویزای شینگن ایتالیا را نشان دهیم. بعد از دانستن مشکل، این شما خواهید بود که در مورد ارائه درخواست تجدید نظر براساس شرایطتان تصمیم قطعی خواهید گرفت. اگر فکر می کنید دچار بی عدالتی شده اید یا مدارک شما کامل بوده است، حتما در اسرع وقت به نوشتن نامه تجدید نظر اقدام کنید.

اما اسناد لازم جهت تجدید نظر یا اعتراض به رای ریجکت ویزای شینگن ایتالیا

کلیه جزئیات مستند برنامه سفر را به همراه رزرو هتل ذکر کنید(نیازی به پرداخت هزینه ها نیست) فقط مطمئن شوید که نام شما در کلیه رزروها(مانند هتل، پرواز و غیره) وجود دارد.
این دلیل ریجکت ویزای شینگن ایتالیا در اکثر مواقع زمانی ذکر می شود که سفارت یا کنسولگری قادر به تأیید صحت رزرو هتل شما نیست. این اتفاق ممکن است زمانی رخ دهد که شما از سایت های معتبر اقدام به رزرو اتاق هتل در کشور ایتالیا نکرده باشید.   

در برخی موارد، افسر ویزا از هتل می خواهد تا بررسی کند که آیا رزروی به نام متقاضی وجود دارد یا خیر. اگر هتل عدم وجود نام متقاضی در سیستم اطلاعاتیش را بازگو کند، مطمنا ریجکت ویزای شینگن ایتالیا از سمت افسر صورت خواهد گرفت. در این صورت اطمینان حاصل کنید که به رزرو هتل از سایت های معتبر اقدام کرده و پیش پرداخت لازم جهت رزرو را متحمل شده باشید، و از همه مهمتر رسید پرداخت رزرو را دریافت کرده باشید.
اگر دلیل ریجکت ویزای شینگن ایتالیا، عدم توجیه اهداف سفر به کشور ایتالیا باشد. امکان دارد در هنگام ارائه اسناد لازم جهت درخواست نواقصی وجود داشته و شما خبر نداشتید. پس باید به رفع آن ها بپردازید. این نواقص می تواند شامل نامه سفر برنامه ریزی شده ای باشد که شما تمام کارهایی که در ایتالیا بدان خواهید پرداخت را باید جزء به جزء شرح دهید. 
خلاصه ای دقیق از برنامه سفر، برنامه های روزمره خود، مکان هایی که می خواهید بازدید کنید را تهیه کنید. حتی نوع حمل و نقل مورده استفاده خود را نام ببرید. در صورت امکان زمان تخمینی برنامه های سفرتان را بنویسید.

بلیط های پرواز را ضمیمه کنید

جزئیات بانکی و اطلاعات کارت اعتباری خود را ضمیمه کنید.
برخلاف ویزای شینگن اسپانیا، ارائه ضمانت نامه بانکی در ویزای شینگن ایتالیا امری ضروری است و در صورت نبود آن با ریجکت ویزای شینگن ایتالیا در تمامی انواع ویزاهای کوتاه مدت روبرو خواهید شد. تعهدنامه بانکی بدین منظور است که مقامات ایتالیایی می خواهند تا شما ثابت کنید که در طول اقامت خود در ایتالیا، دارای منابع مالی لازم برای حمایت از خود هستید. بسته به طول مدت اقامت خود در ایتالیا باید ثابت کنید که مبالغ زیر در حساب های بانکی شما موجود است در غیر این صورت با ریجکت ویزای شینگن ایتالیا روبرو خواهید شد.

اقامت به مدت حداکثر تا 5 روز: مبلغ کلی برای هر فرد 270 یورو و برای دو نفر یا بیشتر 213 یورو 
6 تا 10 روز: مبلغ روزانه 45 یورو برای هر نفر و برای دو نفر یا بیشتر 27 یورو
11 تا 20 روز: مبلغ کلی برای هر نفر 52 یورو و برای دو نفر یا بیشتر 23 یورو، به علاوه مبلغ روزانه برای هر نفر 37 یورو و برای دو نفر یا بیشتر روزی 23 یورو
بیش از 20 روز: مبلغ کلی برای هر نفر 207 یورو و برای دو نفر یا بیشتر 119 یورو، به علاوه مبلغ روزانه برای هر نفر 38 یورو و برای دو نفر یا بیشتر روزی 18 یورو

تماس با ما در واتس اپ

سوالات متداول

اسناد لازم جهت تجدید نظر یا اعتراض به رای ریجکت ویزای شینگن ایتالیا چیست؟
کلیه جزئیات مستند برنامه سفر را به همراه رزرو هتل ذکر کنید(نیازی به پرداخت هزینه ها نیست) فقط مطمئن شوید که نام شما در کلیه رزروها(مانند هتل، پرواز و غیره) وجود دارد. این دلیل ریجکت ویزای شینگن ایتالیا در اکثر مواقع زمانی ذکر می شود که سفارت یا کنسولگری قادر به تأیید صحت رزرو هتل شما نیست. این اتفاق ممکن است زمانی رخ دهد که شما از سایت های معتبر اقدام به رزرو اتاق هتل در کشور ایتالیا نکرده باشید. در برخی موارد، افسر ویزا از هتل می خواهد تا بررسی کند که آیا رزروی به نام متقاضی وجود دارد یا خیر. اگر هتل عدم وجود نام متقاضی در سیستم اطلاعاتیش را بازگو کند، مطمنا ریجکت ویزای شینگن ایتالیا از سمت افسر صورت خواهد گرفت. در این صورت اطمینان حاصل کنید که به رزرو هتل از سایت های معتبر اقدام کرده و پیش پرداخت لازم جهت رزرو را متحمل شده باشید، و از همه مهمتر رسید پرداخت رزرو را دریافت کرده باشید. اگر دلیل ریجکت ویزای شینگن ایتالیا، عدم توجیه اهداف سفر به کشور ایتالیا باشد. امکان دارد در هنگام ارائه اسناد لازم جهت درخواست نواقصی وجود داشته و شما خبر نداشتید. پس باید به رفع آن ها بپردازید. این نواقص می تواند شامل نامه سفر برنامه ریزی شده ای باشد که شما تمام کارهایی که در ایتالیا بدان خواهید پرداخت را باید جزء به جزء شرح دهید. خلاصه ای دقیق از برنامه سفر، برنامه های روزمره خود، مکان هایی که می خواهید بازدید کنید را تهیه کنید. حتی نوع حمل و نقل مورده استفاده خود را نام ببرید. در صورت امکان زمان تخمینی برنامه های سفرتان را بنویسید.
نکات کلیدی در مورد اعتبار ویزای شینگن ایتالیا
اگر دلیل ریجکت ویزای شینگن ایتالیا، عدم توجیه اهداف سفر به کشور ایتالیا باشد. امکان دارد در هنگام ارائه اسناد لازم جهت درخواست نواقصی وجود داشته و شما خبر نداشتید. پس باید به رفع آن ها بپردازید. این نواقص می تواند شامل نامه سفر برنامه ریزی شده ای باشد که شما تمام کارهایی که در ایتالیا بدان خواهید پرداخت را باید جزء به جزء شرح دهید. خلاصه ای دقیق از برنامه سفر، برنامه های روزمره خود، مکان هایی که می خواهید بازدید کنید را تهیه کنید. حتی نوع حمل و نقل مورده استفاده خود را نام ببرید. در صورت امکان زمان تخمینی برنامه های سفرتان را بنویسید. مقاله دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن را نیز مطالعه فرمایید مدارک مربوط به تایید رزرو هتل را پیوست کنید

دیدگاه ها