آیا با شرایط درخواست ویزای تحصیلی اتریش آشنایی دارید؟

آیا برای انتخاب دانشگاه های این کشور تردید دارید؟

برای یافتن پاسخ این سوالات و انتخاب دانشگاه مطمئن برای ادامه تحصیل این بخش را حتما دنبال کنید.
کشور اتریش قطعا یک انتخاب عالی جهت ادامه تحصیل است که در مرکز اروپا واقع شده است. این کشور نسبتا کوچک و زیبا و با رنکینگ های بالا در زمینه رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان یکی از ثروتمندترین کشورها در جهان است. این کشور به دلیل میراث فرهنگی و سهم گسترده در هنر شناخته شده است این آثار شامل بناهای معماری مانند کلیسای جامع سنت استفان، کاخ شنبرن، کاخ هافبرگ و غیره است.
اگر تصمیم به تحصیل در اتریش گرفته باشید، این مقاله شما را به بهترین روش ممکن برای درخواست ویزای تحصیلی اتریش و اجازه اقامت دانشجویی اتریش، مراحل مربوط به آن و مدارک لازم برای درخواست ویزا را هدایت می کند.

ساده ترین و کلیدی ترین مراحل درخواست ویزای تحصیلی اتریش | لی لی رز تراول

انواع ویزای تحصیلی اتریش

بسته به هدف سفر شما به اتریش، انواع مختلف ویزای تحصیلی اتریش وجود دارد که با این هدف اعمال می شود. چون شما قصد دارید به طور دائم از این کشور بازدید کرده و در آن تحصیل یا کار کنید، بر این اساس مجبورید برای ویزای شینگن اتریش از نوع متفاوت اقدام کنید.
به عنوان یک دانشجوی بین المللی که قصد تحصیل در اتریش را دارد، به ویزای تحصیلی اتریش و یا اجازه اقامت احتیاج دارید. ویزای دانشجویی نوع D از نوع ویزاهای غیر مهاجرتی اتریش برای افرادی که قصد تحصیل در یک موسسه، کالج یا دانشگاه اتریشی را برای مدت کوتاه 6 ماه دارند، صادر می شود.
چنانچه جهت قصد اقامت برای مدت بیشتر از شش ماه، به همراه ویزای تحصیلی اتریش که به وسیله مقامات اتریشی صادر می شود، به اجازه اقامت دانشجویی (Aufenthaltsbewilligung Studierende) نیاز دارید.

عوامل محرومیت ویزای تحصیلی اتریش

کلیه اتباع به جز شهروندان کشورهای شینگن باید قبل از مراجعه به اتریش درخواست ویزای تحصیلی اتریش را کنند. کشورهای شینگن در اروپا واقع شده اند. با این حال، همه اعضای اتحادیه اروپا معاهده شینگن را امضا نکرده اند و همه اعضای اتحادیه اروپا عضو شینگن نیستند. این بدان معناست که ممکن است چک های مربوط به مهاجرت وجود نداشته باشد اما ممکن است چک های گمرکی در محل وجود داشته باشد.

ساده ترین و کلیدی ترین مراحل درخواست ویزای تحصیلی اتریش | لی لی رز تراول

مدارک لازم جهت درخواست ویزای تحصیلی اتریش

 بسته به هدف سفر شما، لیستی از اسناد لازم برای درخواست هرگونه ویزای تحصیلی اتریش وجود دارد. برای درخواست ویزای تحصیلی اتریش مدارک زیر لازم است:
فرم درخواست ویزای نوع D که این فرم برای گروه بزرگسالان مجزا از گروه خردسالان بوده و متقاضی بایستی فرم مربوط به خود را دانلود و تکمیل نماید.  
دو قطعه عکس گذرنامه ضبط شده تمام چهره اخیر گرفته شده در ابعاد 35 - 40 میلی متر.
گذرنامه بین المللی. این گذرنامه باید حداقل برای سه ماه از زمان اقامت در نظر گرفته شده و دارای دو برگه خالی باشد. همچنین باید ظرف 10 سال گذشته صادر شده باشد.
نامه پذیرش صادر شده توسط دانشگاه منتخب اتریش که تأیید پذیرش شما را دارد.
اثبات ترتیب اسکان.
اثبات بیمه درمانی- نوع بیمه شما باید در تمام روزهای اقامت شما در اتریش، با هزینه های پزشکی تا 30000 یورو را پوشش دهد.


سوالات متداول

انواع ویزای تحصیلی اتریش چیست؟
بسته به هدف سفر شما به اتریش، انواع مختلف ویزای تحصیلی اتریش وجود دارد که با این هدف اعمال می شود. چون شما قصد دارید به طور دائم از این کشور بازدید کرده و در آن تحصیل یا کار کنید، بر این اساس مجبورید برای ویزای شینگن اتریش از نوع متفاوت اقدام کنید. به عنوان یک دانشجوی بین المللی که قصد تحصیل در اتریش را دارد، به ویزای تحصیلی اتریش و یا اجازه اقامت احتیاج دارید. ویزای دانشجویی نوع D از نوع ویزاهای غیر مهاجرتی اتریش برای افرادی که قصد تحصیل در یک موسسه، کالج یا دانشگاه اتریشی را برای مدت کوتاه 6 ماه دارند، صادر می شود. چنانچه جهت قصد اقامت برای مدت بیشتر از شش ماه، به همراه ویزای تحصیلی اتریش که به وسیله مقامات اتریشی صادر می شود، به اجازه اقامت دانشجویی (Aufenthaltsbewilligung Studierende) نیاز دارید.
عوامل محرومیت ویزای تحصیلی اتریش چیست؟
کلیه اتباع به جز شهروندان کشورهای شینگن باید قبل از مراجعه به اتریش درخواست ویزای تحصیلی اتریش را کنند. کشورهای شینگن در اروپا واقع شده اند. با این حال، همه اعضای اتحادیه اروپا معاهده شینگن را امضا نکرده اند و همه اعضای اتحادیه اروپا عضو شینگن نیستند. این بدان معناست که ممکن است چک های مربوط به مهاجرت وجود نداشته باشد اما ممکن است چک های گمرکی در محل وجود داشته باشد.
مدارک لازم جهت درخواست ویزای تحصیلی اتریش چیست؟
بسته به هدف سفر شما، لیستی از اسناد لازم برای درخواست هرگونه ویزای تحصیلی اتریش وجود دارد. برای درخواست ویزای تحصیلی اتریش مدارک زیر لازم است: فرم درخواست ویزای نوع D که این فرم برای گروه بزرگسالان مجزا از گروه خردسالان بوده و متقاضی بایستی فرم مربوط به خود را دانلود و تکمیل نماید. دو قطعه عکس گذرنامه ضبط شده تمام چهره اخیر گرفته شده در ابعاد 35 - 40 میلی متر. گذرنامه بین المللی. این گذرنامه باید حداقل برای سه ماه از زمان اقامت در نظر گرفته شده و دارای دو برگه خالی باشد. همچنین باید ظرف 10 سال گذشته صادر شده باشد. نامه پذیرش صادر شده توسط دانشگاه منتخب اتریش که تأیید پذیرش شما را دارد. اثبات ترتیب اسکان. اثبات بیمه درمانی- نوع بیمه شما باید در تمام روزهای اقامت شما در اتریش، با هزینه های پزشکی تا 30000 یورو را پوشش دهد.
آیا برای انتخاب دانشگاه های این کشور تردید دارید؟
برای یافتن پاسخ این سوالات و انتخاب دانشگاه مطمئن برای ادامه تحصیل این بخش را حتما دنبال کنید. کشور اتریش قطعا یک انتخاب عالی جهت ادامه تحصیل است که در مرکز اروپا واقع شده است. این کشور نسبتا کوچک و زیبا و با رنکینگ های بالا در زمینه رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان یکی از ثروتمندترین کشورها در جهان است. این کشور به دلیل میراث فرهنگی و سهم گسترده در هنر شناخته شده است این آثار شامل بناهای معماری مانند کلیسای جامع سنت استفان، کاخ شنبرن، کاخ هافبرگ و غیره است. اگر تصمیم به تحصیل در اتریش گرفته باشید، این مقاله شما را به بهترین روش ممکن برای درخواست ویزای تحصیلی اتریش و اجازه اقامت دانشجویی اتریش، مراحل مربوط به آن و مدارک لازم برای درخواست ویزا را هدایت می کند.