ویزای سوئد

ویزای سوئد

اگر می خواهید به سوئد سفر کنید و شهروند یک کشور خارج از اتحادیه اروپا هستید، ممکن است نیاز به درخواست ویزای شینگن سوئد داشته باشید. جهت درخواست ویزای شینگن سوئد بایستی بصورت آنلاین از طریق وب سایت سفارت سوئد اقدام کنید. جهت ویزای درخواستی باید وقت ملاقاتی جهت مصاحبه حضوری رزرو کنید. کلیه متقاضیان باید مدارک اجباری را ارائه دهند: الزامات اساسی به همراه مدارک پشتیبان. شهروندان ایرانی جهت بازدید از کشور سوئد با اهداف مسافرتی متنوع لزوم به اخذ ویزای شینگن سوئد هستند. کلیه اسنادی که به زبان فارسی ارائه می شوند، باید به انگلیسی یا سوئدی ترجمه شوند.

دسته بندی:  ویزا
ویزای کانادا

ویزای کانادا

کانادا از جمله کشورهایی است که در بین ایرانیان برای زندگی و کار و تحصیل از محبوبیت بالایی برخوردار است. این کشور همچنین یکی از مقصدهای برتر گردشگری در بین جهانیان بخصوص ایرانیان محسوب می شود. در سال های اخیر از سوی دولت کشور کانادا قوانین بسیار سختی جهت عبور و مرور خارجیان به داخل مرزهای این کشور صورت گرفته است تا مسئله امنیت کاملا برقرار شده و شهروندان داخل این کشور از استانداردهای زندگی بالایی برخوردار باشند.
دسته بندی:  ویزا
ویزای سوئیس

ویزای سوئیس

ویزای تحصیلی سوئیس از جمله ویزاهای رایج و پر طرفدار در بین دانشجویان و دانش آموزان خارجی است. ویزای تحصیلی سوئیس از جمله ویزاهایی با اقامت طولانی مدت بوده و صرفا به فارغ التحصیلانی که از موسسات و دانشگاه های معتبر عمومی و خصوصی بورس دریافت کنند، اعطا می شود.

دسته بندی:  ویزا
ویزای انگلیس

ویزای انگلیس

ویزای انگلستان در میان ویزاهای محبوب و پرطرفدار ایرانیان قرار دارد. جهت اخذ ویزای انگلستان بایستی به سفارت آن در تهران مراجعه حضوری کنید اما آنچه که در طی سالیان اخیر و براساس روابط دیپلماتیک مشاهده شده است این مسئله است که در اکثر اوقات سفارت از صدور ویزای انگلستان جلوگیری کرده و جهت اخذ این ویزا بایستی به کشورهای همسایه مثل ترکیه یا امارات مراجعه کنید. اما شرایط کلی نحوه اخذ ویزای انگلستان و انواع موجود آن در ادامه بررسی خواهد گردید. با ما همراه باشید.
دسته بندی:  ویزا
گذرنامه چیست؟

گذرنامه چیست؟

گُذَرنامه یا پاسپورت یکی از مدارک شناسایی رسمی است که از سوی دولت‌ها برای شهروندانشان صادر می‌شود. با این مدرک دولت مربوطه از دیگر دولت‌ها اجازه می‌خواهد تا به شهروندان مربوطه اجازه گذر از یا ورود به خاک آن کشورها را بدهند. به اجازه‌ای که به این منظور از دیگر دولت‌ها گرفته می‌شود روادید یا ویزا گفته می‌شود.

دسته بندی:  ویزا
ویزای ژاپن راهنمای جامع | لی لی رز تراول

ویزای ژاپن راهنمای جامع | لی لی رز تراول

وسعت ژاپن  و پهناوری ژاپن
کشور ژاپن به نسبت وسعتش از تراکم جمعیت بسیار بالایی برخوردار است، مساحت آن برابر است با ۰/۳ درصد کل مساحت دنیا که به صورت مجموعه‌ای از جزایر در جهت شمال شرقی ـ جنوب غربی بین ۳۵ تا۴۵ درجه عرض شمالی گسترده شده و به شکل یک کمان در میان اقیانوس کبیر و دریای ژاپن محصور مانده‌است.
وسعت ژاپن تقریباً به اندازه مساحت فنلاند (۳۳۸۰۰۰ کیلومتر مربع) یا پاراگوئه (۴۰۶۰۰۰ کیلومتر مربع) است. در مقام مقایسه به‌طور تقریبی کشور ژاپن یک بیستم آمریکا، یک نهم هندوستان، یک و نیم برابر بریتانیا و چیزی کمتر از یک چهارم ایران است.

دسته بندی:  ویزا